Güncel

Yanar Türk Müziğinin Sevilenlerinden Biri Olacak

Yanar Türk Müziğinin Sevilenlerinden Biri Olacak

Türk müziği çok eski zamanlardan bu yana büyük bir değer görüyor. Toplum, şarkıları hayatının büyük bir yerinde konumlandırırken yeni şarkıları en iyi şekilde karşılıyorlar. Şarkıların beklenen seviyede olması halinde de baş üstünde taşınıyor dense yeri. İnsanlar, kendilerinden bir şeyler bulabildikleri şarkıları yıllarca dinliyor ve en özel zamanlarına ortak ediyorlar. Yanar da bunlardan biri denilebilir. Çünkü henüz yayınlanmamış olmasına rağmen namı giderek büyüyor. Genç şarkıcı Uğur Özçelik’in parçası olan Yanar, büyük bir heyecanla bekleniyor. Sözü ve müziği de sanatçının kendisine ait olduğu bilinir. Uğur Özçelik hayranları, şarkının çıkacağı tarihte, benzersiz bir çalışmayla bir araya gelmeyi umuyorlar. Ki görünen o ki şarkı herkesi mest edebilecek potansiyelde. Çünkü Uğur Özçelik de bu konuda başarılı isimlerden biri olarak biliniyor.

Genç bir şarkıcı olmasına rağmen, bu alandaki tüm detaylara hâkim olan Uğur Özçelik toplumun beklentilerini karşılamaya büyük önem veriyor. Bu yüzden de şarkının çıkışı için olumlu bir sonuç alacaklarını düşündüğünü belirtiyor. Hem listelerin değişmesine neden olacak hem de dönemin en güzel parçaları arasında yer alacak olan Uğur Özçelik, hassasiyetleriyle de farkını belli ediyor. Yanar’ın Türk müziğinin başarılı parçalarından biri olması için uzun bir dönemdir çalıştıklarını ve başarının artık kaçınılmaz olduğunu aktarıyor. Bunu söylemesi de hayranları ve sevenleri tarafından oldukça olumlu karşılanıyor. Çünkü Uğur Özçelik, Yanar’dan önce yaptığı çalışmalar ve eğitimlerle de ön plana çıkan sanatçılardan biri olarak görülüyor.

Genç Sanatçı Yeni Çalışmalarından Çok Umutlu

Uğur Özçelik hem şarkıcı hem de şarkı yazarı. Çalışmalarını dikkatli bir şekilde devam ettirmesinin yanı sıra oldukça sevilen bir isim. Yanar parçasının böylesine merak edilmesinin ve çıkış tarihinin beklenmesinin asıl nedeni de bu. Uğur Özçelik’i, Yanar şarkısının sahibini tanımak gerekirse de kendisi 1990 doğumlu. İstanbul Kadıköy’de doğan şarkıcı, eğitim için lisenin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na katılıyor. Burada kendi yeteneğine yoğunlaşmayı amaç edinen sanatçı Uğur Özçelik, eğitiminin de faydasını görüyor. Bugün sahip olduğu sevginin ve saygının hakkını veren bir isim olduğu da söylenebilir. Yorumculuğu ve üretkenliğiyle öne çıkan Uğur Özçelik Yanar ile oldukça büyük bir ses getirecek gibi duruyor. Şarkının çekim çalışmalarının da geçtiğimiz günlerde 22 kişilik uzman bir ekiple, 2 farklı şehirde, 3 günde tamamlandığı biliniyor.

Uğur Özçelik Yanar ile Büyük Kitlelere Hitap Edecek

Yanar, mart ayının sonunda dinleyicileriyle buluşacak. Yayınlandığı andan itibaren büyük bir kitleye hitap etmesi beklenen ve müzik listelerinde yer alacak olan parça, Uğur Özçelik en son çalışması. Farklı single çalışmaları bulunan sanatçı için oldukça özel olduğu da söylenebilir. Kendisi bugüne kadar birçok ünlüyle çalışmış, back vokallik yapmış ve farklı parçalarla gündeme gelmiştir. Son parçasıysa hepsinden farklı olarak öne çıkacak gibi duruyor. Tarzıyla fark yaratan Uğur Özçelik, sosyal medya hesaplarını sürekli aktif bir şekilde kullandığından dilerseniz kendisini takip edebiliyorsunuz. Böylece şarkı yayınlandığından itibaren ilk dinleyenlerden biri olma şansını da elde etmiş olabilirsiniz.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu